Scannernet.nl

  • Registreer
    *
    *
    *
    *
    *
    Fields marked with an asterisk (*) are required.

Scannernet.nl Forum

  

Welkom op het Scannernet.nl Forum!! Op dit forum kunt u al u vragen en ervaringen kwijt omtrent aan Scannernet.nl gerelateerde onderwerpen. U kunt zelf onderwerpen openen of reageren op een bestaand onderwerp. Om te reageren moet u zich aanmelden als Scannernet.nl Member. Laat uw mening dus horen op ons interactieve forum

Klik hier voor meer informatie over adverteren op Scannernet.nl

Meldt u dus nu gratis en aan en plaats uw berichten en/of foto's op het Scannernet.nl Forum. Aanmelden gaat heel gemakkelijk en snel. U kunt zich gratis laten registreren door enkele gegevens in te vullen, nadat u op de registreer-button heeft geklikt. Deze button kunt u rechtsboven op elke pagina van Scannernet.nl vinden. Lees eerst even de gedragsregels van het Scannernet.nl Forum door. U kunt op het forum ook informatie vinden over het plaatsen van foto´s binnen het Scannernet.nl Forum.

 Scannernet.nl Forum :: Apparatuur
Welkom Gast   
 Onderwerp :Politie-scanner.. 26/09/10: 12:15 
riet
Junior Member
Bijgekomen: 26/09/10: 10:04
Berichten: 1
Locatie: heerenveen

Hallo Allemaal

Wie kan mij advies geven over een scanner,zodat ik als hobby de politie eb randweer kan ontvangen,wil iets aan mijn man als verrassing geven maar weet niet welk merk ook werkelijk aan deze criteria voldoet.

Heel graag tips en b.v.b. hartelijke dank

Riet

IP Logged
 Onderwerp :Re:Politie-scanner.. 26/09/10: 12:45 
Sebastiaan
Scannernet Legend
Bijgekomen: 07/11/09: 21:17
Berichten: 269
Locatie: Harlingen
 

Hallo Riet,

allereerst welkom op ons forum!!

Het is helaas niet meer mogelijk om met een scanner de communicatie van politie, brandweer en ambulance te ontvangen. Sinds de invoering van C2000 werken de hulpdiensten met communicatie-appartuur dat niet meer "af te luisteren" is.

Er zijn nog wel andere frequenties te beluisteren via de scanner, zoals het scheepvaartverkeer en de luchtvaart. Er van uitgaande dat u in Heerenveen woont zal de ontvangst van scheepvaartverkeer beperkt zijn. De luchtvaart beluisteren is in uw regio wel mogelijk, alleen veel luisteraars zijn hier nauwelijks in geïnteresseerd, omdat de communicatie veelal in het engels plaatsvindt. Tevens wordt er veel vakjargon gebruikt.

De enige optie die nog mogelijk is om de hulpdiensten (en dan met name de brandweer en ambulance) te volgen is met een P2000-pager. Met dit draagbare apparaatje kunt u alarmeringen van de hulpdiensten ontvangen. Het gaat om tekstberichten en niet om gesproken berichten. Voor een voorbeeld van de alarmeringen kunt u kijken op bijv. www.112meldingen.nl.

Hopelijk heb ik u zo een beetje op de hoogte gebracht van de mogelijkheden. Misschien zijn er nog andere forumleden die een aanvulling hebben. U kunt natuurlijk ook al uw andere vragen hier plaatsen.

Groet,

Sebastiaan 

IP Logged
Webmaster Scannernet.nl
Pagina # 


U bent hier: Home Extra Scannernet.nl Forum Apparatuur Politie-scanner

Live scanner

Sponsoren

Laatste P2000-meldingen

Laatste reactie Scannernet.nl Forum